Вищий міра покарання для корупціонерів: з’явився законопроект, який кардинально змінить ситуацію

Новини

Як пише Politeka.net, на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України з’явилася петиція від українця, яка пропонує вирішити проблему корупції. У ній пропонується прирівняти корупціонерів до зрадників України.

Як зазначає автор, корупція є однією із найбільших загроз для національної безпеки країни. Це не лише зменшує економічний потенціал країни, а й підриває довіру громадян до державних інституцій.

Зазначається, що визнання корупціонерів зрадниками України дозволить їх ставити на один рівень із ними у юридичній та правовій відповідальності. А ці два злочини мають пряму загрозу нацбезпеці України.

“Тому ми звертаємося до Вас, шановний Президент, з проханням взяти на себе ініціативу внесення законопроекту до Верховної Ради про визнання корупції як державної зради та прирівняння корупціонерів до зрадників Батьківщини щодо юридичної та правової відповідальності.

Визнання корупції державною зрадою та рівносильна правова відповідальність для корупціонерів та зрадників Батьківщини – важливий крок у боротьбі з корупцією та зміцненні національної безпеки України”, – було написано у петиції.