“Вже дорожче на 15%”: вартість популярного овоча поповзла вгору, чого чекати від ціни далі

Новини

В Україні за останній тиждень подорожчали овочі, які люблять багато українців і часто купують їх у магазині.  politeka.net

В Україні подорожчав популярний овоч, який останнім часом падав у ціні. Це пов’язано з підвищеним попитом цю продукцію і натомість досить обмеженого пропозиції. Як повідомляє Аgronews , йдеться про тепличні огірки.

магазин, цены, продукты

На подорожчання огірків тепличних впливають кілька важливих факторів. Наприклад, постачання цієї продукції з Туреччини значно поменшало, тому місцеві виробники почали підвищувати ціну на свою продукцію. Адже на цей овоч все ще є великий попит. Крім того, зростання цін сприяє помітному скороченню пропозиції огірка на ринку.

Сьогодні тепличні комбінати готові відвантажувати огірок по 80-140 грн/кг. Якщо порівнювати ціни з минулим тижнем, то це в середньому вже дорожче на 15%.

Варто зазначити також, що вартість тепличного огірка на сьогоднішній день вже в середньому в 1,5 рази вища, ніж у минулому році за той же період. Далі прогнозується зниження ціни, оскільки погодні умови покращуватимуться.

За інформацією Мінфіну , зараз тепличні огірки в середньому продають по 107 гривень за кілограм.