Вже найближчим часом: Кремль готує план “Б” щодо України з божевільними пропозиціями від зрадника, проросійського Медведчука

Новини

Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що після невдачі захопити всю Україну в Кремлі виношують план “Б”, пропозиції до якого готуватиме проросійський політик і кум президента країни-агресії Володимира Путіна Віктор Медведчук.

Пряма мова Данілова: “У Росії зараз стоїть завдання зробити так званий корейський варіант. Вони вже в Кремлі зрозуміли, що повністю захопити нашу країну вони не можуть, і вони зараз будуть робити план “Б”, коли будуть робити так звану “другу Україну”.

Секретар РНБО повідомив, що план запропонував сам Медведчук. “Цей план божевільний приніс туди Медведчук. Медведчук вважає, що він фахова людина по Україні, але він таким не є, він просто зрадник”, – пояснив Данілов.

За його словами, разом із проросійськими “експертами” з забороненої ОПЗЖ Медведчук буде “давати пропозицію про створення двох країн”.

Мета ж Росії, на думку Данілова, – найближчим часом зробити все, щоб повністю окупувати Донецьку та Луганську область разом з сухопутним коридором до Криму, а тоді реалізувати цю ідею розділу України.

Він додав, що “ідеєю двох країн” займаються також люди, які готували Будапештський меморандум 1994 року.

“Вони їх підняли, струсили з них труху. Люди Януковича займаються цим питанням теж. Саме ті, хто за кулісами і смикає за нитки”, – підкреслив Данілов.