“Вже не зупинити”: ситуація в Бахмуті та за містом різко змінилася, подробиці просування захисників

Новини

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко розповів, як змінилася ситуація у Бахмуті.

“Ситуація в місті така, що в даний час було втрачено фізичний контроль на вул. Ювілейній. Зона контролю СОУ в місті це прямокутник по вул.Булавіна і Чайковського, які зараз є основними лініями оборони. Крім того, у трикутнику по вул. Чайковського-Григорія Сковороди-Корсунського зберігається подібність “сірої зони”, що є з півдня буфером безпеки для самої Чайковського. З урахуванням того, що цей буфер тримається вже не перший місяць, можна говорити про серйозні тактичні проблеми РОВ саме тут”, – пише експерт. .politeka.net

Він також пояснив, що фізичний контроль — це безпосередня присутність у тій чи іншій локації сил і засобів, але вона не дає можливості говорити про якийсь превалюючий фактор і перевагу.

храм, война, Бахмут

“У свою чергу, СОУ продовжили просування “у полі” і це просування, у певному сенсі, може вплинути на ситуацію в місті, наприклад, у південному секторі. Саме тому почну з південно-західного сектора, де СОУ продовжили рух від Івановського та від Ступочок через канал до Кліщіївки, це просування дозволило нам не тільки взяти під контроль висоти, але й забезпечити перспективу просування в низину. Не закидатиму шапками простір, але очевидно, що з Кліщіївки окупантам пора негативно наступати, причому відразу за 0513 в Зайцево. Хоча оптимально – у Ростов”, – заявив Олександр Коваленко.

За його словами, у північно-західному секторі є просування СОУ у напрямку водосховища. Також дивним чином російські окупаційні війська почали обстрілювати Залізнянське, захоплене ними раніше.

“Все це вказує на те, що рух СОУ, який розпочався зараз на південно-західному та північно-західному секторах вже не зупинити і це ще без, цілком очевидної, активізації Сіверського плацдарму. Бахмут виконав свою роль? Ні. Поки що ні”, – резюмував експерт.

Бахмут, війна, фронт, передова