Вже за лічені дні! Терміновий борт: прямо в Україну – зібрали все. Фатальна зброя, зміниться все!

Новини

Україна розраховує на більшу допомогу від Ізраїлю після зміни уряду в цій країні. Насамперед йдеться про надання протиповітряного захисного озброєння та про зменшення відмов у в’їзді для українських біженців.

Про це посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук написав у своїй статті для ізраїльського видання Yom le’Yom, передає ZN.UA. Стаття має назву: “Понад 20 тисяч загиблих, 30 тисяч поранених, 8 тисяч зниклих безвісти та одна нація, налаштована перемогти”.

“З початку війни ми відчували труднощі з отриманням значної допомоги від ізраїльського уряду. Поки що ми отримали гуманітарну допомогу, і я вдячний за це, але зараз я звертаюся до нової влади і очікую більшої допомоги. Ми розуміємо, що це не проста ситуація для вас, але ми повинні зробити допомогу більш масштабною. Демократичні країни світу допомагають нам, навіть країни, які не мають таких близьких зв’язків з нами, як Ізраїль. Країни Європи об’єднують сили проти російської агресії, але Ізраїль поки що не займає однозначної позиції”, – написав Євген Корнійчук.

Посол нагадав, що до війни проти України долучився і Іран, який постачає ракети та безпілотники країні-агресору Росії. Він звернув увагу, що мішенню російських обстрілів часто є мирні об’єкти та цивільні громадяни. Посол також вказав, що офіційний Київ безупинно докладає всіх зусиль, щоб українці отримали найкращі можливі засоби захисту, і Ізраїль може долучитися до цього процесу.

Джерело