“Я буду звітувати тільки перед Богом”: Євген Кошовий розповів про заробітки під час війни та скільки витрачає на місяць (відео)

Новини

Український шоумен, телеведучий та комічний актор Євген Кошовий зізнався, чим зараз заробляє на життя і скільки його родина витрачає щомісяця. Про це він розповів в інтерв’ю Славі Дьоміну, передають Патріоти України.

За цого словами, сьогодні він та його родина живуть коштом, заробленим ще до повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну 24 лютого 2022 року. Артист зазначив, що необхідні гроші він бере із запасів і зараз немає таких джерел доходу, які були раніше. Також Кошовий розповів, що частину заробітку можна отримати, якщо у “Кварталу” з’являються спонсори.

На запитання Дьоміна скільки грошей йому потрібно на місяць, Кошовий відповів: “Я не знаю. Місяць на місяць не приходиться. Тобі, що для заголовку потрібно?… Дві тисячі доларів — це стандартна сума для сім’ї, яка у шоу-бізнесі”.

При цьому він заявив, що йому особисто у місяць “потрібно 2100”. Український шоумен разом зі своєю дружиною виховують двох дітей – дочку Серафиму та Варвару.

У цьому ж інтерв’ю артист відповів, чи було у нього бажання через війну в Україні виїхати за кордон та вивезти сім’ю: “Я з ними просто перестав сперечатися. Я просто знав, що я нікуди не поїду. Я залишусь тут… Ніхто нікуди не втікав… Я буду звітувати тільки перед Богом та перед військовими, все… Ми були на західній Україні, були на Новий рік там. І це — максимум, що ми можемо зараз собі дозволити”.