“Я не проти розваг, але…”: Відома українська акторка засудила блогерку, яка в день трагедії в Умані ділилася веселими фото з ресторану

Новини

Українська акторка Наталка Денисенко висловилася про людей, які навіть у дні жалоби у країни продовжують ділитися веселим контентом, передають Патріоти України.

Зокрема, зірку обурила поведінка однієї відомої блогерки, яка після ракетного удару по Умані показувала, як відпочиває у компанії подружок в ресторані. Наталка зізналася, що їй і самій часто доводилося грати на сцені в складні дні, але вона вважає, що афішувати такі емоції не варто.

“Професія актора передбачає відмову від своїх емоцій, ти повністю забуваєш, що є в житті. Але вчора в соцмережі я побачила, як одна блогерка в ресторані з подругами фоткається і так ніби нічого не сталося. Я все таки вважаю, що в дні трагедії треба збавляти обороти. Я за позитивні емоції, але бувають дні, коли просто варто втриматися і не афішувати”, – висловилася Наталка.

Кого саме мала на увазі Денисенко, вона казати не стала, однак користувачі Мережі збагнули, що акторка має на увазі святкування дня народження бізнесвумен Сабіни Мусіної. Засновниця G.bar запросила друзів до ресторану, але не ділилася фото зі свята. Натомість це зробила її подружка Валерія Бородіна. Вона поділилася радісними світлинами з ресторану у компанії Даші Квіткової, Тетяни Парфільєвої, Каті Сільченко та інших гостей.