“Я ніколи не тримала в руках державних грошей”: Винуватиця куршевельського скандалу спробувала виправдатись за розкішне святкування під час війни

Новини

Винуватиця куршевельського скандалу Аліна Варакута виправдалась за розкішне святкування дня народження під час війни. Після того, як її подруга Жосан і сама Варакута опублікували в Instagram відео свого гуляння у Куршевелі, про них заговорили навіть російські пропагандисти. Варакута вирішила виправдатися за скандальну вечірку та опублікувала серію сторіс, які в результаті видалив Instagram. Вона продублювала їх у своєму Telegram, передають Патріоти України.

Варакута стверджує, що ніколи «не тримала в руках жодних державних грошей» і витратила на розкішну вечірку в Куршевелі, на якій тільки шампанське коштувало їй близько 20 тисяч євро, власні кошти. Судячи з інформації з її соцмереж, дівчина заробляє криптою та NFT.

«Так, ми витратили певні гроші на святкування. Але це наші особисті статки, зароблені чесною працею. Якщо зараз хтось із українців оновить стару машину на нову, він теж буде винуватий? Сума, яка за час війни пішла від мене на допомогу Україні, набагато більша, ніж витрачені на святкування гроші», — написала Варакута, але не опублікувала жодного скріншота з донатами на ЗСУ, натомість показала, що постила у соцмережах з початку повномасштабного вторгнення.

Варакута також вибачилась перед українцями, зізнавшись, що розуміє, що могла когось «образити чи пригнічити». «І все-таки я розумію, що через стан речей у країні зараз, через особисті втрати кожного, я могла когось сильно образити або пригнічити. Я хочу щиро вибачитись за це. І запевнити, що публікація сторіс зі святкування несла в собі абсолютно протилежний, переможний настрій», — додала блогерка.