“Я обіцяв, що про наших пацанів не забудуть”: переможець “Голосу країни-13”, який воював під Бахмутом, у сльозах звернувся до побратимів

Новини

25-річний ветеран війни РФ проти України, який воював під Бахмутом, Михайло Панчишин з позивним Ptashkin став переможцем 13-го сезону шоу “Голос країни”. У фіналі проєкту, коли ведучі вже оголосили результати, тріумфатор влучно зауважив, що “сьогодні перемогли ЗСУ”, адже конкурентом Михайла у фіналі був діючий військовослужбовець, захисник України Юрій Городецький.

Ptashkin, стоячи на сцені із заповітною статуеткою в руках, не міг не згадати своїх побратимів. Коли камера зблизька знімала переможця, було помітно, що в його очах збирається рідина, а глядачі в залі тим часом навіть не намагалися стримати сліз. Про це OBOZ.UA стало відомо під час перегляду прямого ефіру.

У суперфіналі Панчишин виконав авторський хіт під назвою “Невідомий герой”. Саме цією піснею на сліпих прослуховуваннях він розвернув до себе всі чотири тренерські крісла. Але особлива ця композиція для ветерана не з цієї причини. Зворушливі та щемливі рядки він присвятив своїм побратимам, більшість із яких уже не змогли почути пісню за життя.

“Я невідомий солдат своєї країни / Можливо помру я за хвилину / Але за родину, святу Україну / Невідомий герой, за батьківщину / Але ж я стою із братами в строю / І не відступлю, я згину в бою / З думками про доню – як сильно люблю / Зі сльозою молюсь, що колись обійму / Кожен день я помираю / Але для людей досі живий / До поки серця пам’ятають / Герой не вмирає, на віки віків”, – заспівав Михайло.

А після присвяти пісні своїм побратимам він ще й окремо до них звернувся, підводячи очі до небес.

"Я обіцяв, що про наших пацанів не забудуть": переможець "Голосу країни-13", який воював під Бахмутом, у сльозах звернувся до побратимів

“Як би там не було, перемогли ЗСУ. Шнайдер, я обіцяв, що про наших пацанів не забудуть: Прапор, Грошик, Кост…Наступна пісня написана про них і про наших хлопців. Я буду далі нести славу і буду далі йти цей шлях. Дякую Артему велике. Хочу передати привіт всім “Бойовим Бобрам”, – промовив Панчишин, довівши глядачів до сліз.

Не зміг стримати емоцій і тренер переможця Артем Пивоваров.

"Я обіцяв, що про наших пацанів не забудуть": переможець "Голосу країни-13", який воював під Бахмутом, у сльозах звернувся до побратимів

Переможець Голосу країни-13 Михайло Панчишин присвятив пісню захисникам