“Я підтримую..” Анатоліч відреагував на вірусну пісню “Гопак” про гарну українку: “Партіотизм – це круто, але давайте…”

Новини

Анатолій Анатоліч  наголосив, що підтримує будь-який прояв творчості, але тільки коли він не перетворюється на шароварщину.

У мережі стала вірусною пісня “Гопак”, де автор співає про коси та вишиванки. Але не всі українці оцінили такий трек – виконавицю звинувачують у шароварщині. Такої ж думки дотримується телеведучий Анатолій Анатоліч. Про це він розповів в Інстаграм-Сторіз.

У треку “Гопак” Юлія Лущинська постала у червоному одязі з вишивкою, з віночком та довгими косами. Виконавиця використовувалася переважно такими фразами, як: “вишиванку одягла”, “танцюю гопака”, “коси заплела”, “гарна українка я” та інші.

Великій кількості користувачів мережі пісня викликала збірку стереотипів про українців, що можна описати одним словом – шароварщина.

Анатолій Анатоліч наголосив, що підтримує будь-який прояв творчості, але тільки коли він не перетворюється на шароварщину.

“Будь-яка творчість заслуговує на життя. Тому нехай усі співають, але я хотів сказати про інше. Мені здається, що сучасна українська культура має відходити про шароварщину таку. Тобто партіотизм – це круто, але давайте відмовлятися від: “я танцюю гопака”. Це моє побажання та порада. Хоча пісня може й непогана”, – поділився своїми думками Анатолій Анатоліч.