“Я у тюрму не хочу”: російський пропагандист відмовився коментувати ситуацію у Херсоні. Відео

Новини

Відомий пропагандист Андрій Норкін прямо в ефірі відмовився коментувати відведення військ РФ із правого берега Херсонської області. Він пояснив, що будь-яке з пояснень загрожує йому ув’язненням, а “сидіти” йому зовсім не хочеться.

Резонансний ефір, коли навіть затятий пропагандист Кремля потрапив у халепу, завдяки абсурдному законодавству Кремля, вийшов на цілком підконтрольному російській владі каналу “НТВ”. Не виключено, що Норкін у цей момент навмисно “потролив” казусний режим, встановлений у РФ, але виглядають коливання ведучого досить переконливо (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Якщо я скажу, що схвалюю рішення Міноборони РФ про виведення наших військ з території Херсона, то це означає, що я публічно закликаю до порушення територіальної цілісності Росії: у нашому кримінальному кодексі це 280 стаття перша. Якщо я скажу, що не схвалюю подібний наказ Міноборони – це дискредитація російських військ. Та сама стаття, лише частина третя”, – пояснив пропагандист.

Він зазначив, що згідно з цією статтею йому неминуче загрожує кілька років позбавлення волі.

“Я у в’язницю не хочу. Тому ми зараз подивимося сюжет, а слово я передам нашому шановному експерту”, – жваво викрутився Норкін.

OBOZREVATEL