Я віз гуманітарку і мене зупинили ось ці двоє, а далі почалося… ФОТО

Новини

Василь Зозуля

#ХАБАРНИКИЯВОРІВЩИНИ

Хочу поділитися історією яка трапилася зі мною ,27.11.2022р. у селі Мужиловичі. Керуючи транспортом FORD фокус для ЗСУ, який був повністю заповнений гуманітарною допомогою. Не порушивши ПДР, мене зупинили працівники яворівської поліції. (Поруч зі мною був пан Юрій, який мешкає у Кривому Розі, і мав доправити авто у місто Нікополь).

Я запитав причину зупинки, і що я порушив? Працівник поліції “Х”,не назвавши свого прізвища,попросив надати документи для перевірки.

Я надав йому документи,і він сказав відкрити багажник,відкривши багажник,він подивився і сказав що все добре. Тоді працівник поліції “Х” пішов до своєї машини “перевіряти по базі мої документи й документи на авто” і сказав мені з ним пройти до його машини.

Підійшовши до машини,я очікував повернення документів,тоді другий працівник поліції “У” попросив присісти в авто поліції.

Присівши я спитав чи всі документи впорядку? На моє запитання працівник поліції відповідь не надав, тільки запитав хто є власниця автомобіля для мене, я відповів що ніхто, оскільки це авто на ЗСУ, після чого він сказав що я не маю права керувати цим авто, й показував дивні жести руки ( натяк на хабар). Обурившись його діями я його послав за “руским кораблем”.

Після цього я подзвонив до військового начальника, і розказав, що мене зупинили працівники поліції й забрали права, і будуть складати протокол, якщо я не дам їм хабар. За 10-15 хв. приїхав військовий начальник і працівники поліції його побачивши, без жодних вибачень та пояснень, відали мені документи.

При цій ситуації були очевидці, які також були обурені вчинком поліції. Пан Юрій був дуже здивований нашими яворівськими хабарниками.

Сьогодні я взнав прізвища наших хабарників, це Рак Володимир і Макаряк Олег, тому прошу начальнику поліції Гулі Р.Я. щоб він розібрався із хабарниками і прийняв міри.

P.s: невже війна вас нічого не навчила?

Доки ще буде тривати цей безлад?

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та дорога

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: автомобіль та на відкритому повітрі

Джерело