“Я вже не повернуся”: зрадниця Повалій розридалася на одній сцені з Басковим. “Коль, ну я плакала..Сльози мене тиснули..”

Новини

Уродженка Київщини і в минулому улюблениця української сцени Таїсія Повалій стала розчаруванням для багатьох шанувальників. Її відверта пропутінська позиція коштувала зірці визнання на батьківщні, але, попри її очікування, в Росії також карʼєра не складається.

Ще в минулому році вона була бажаною гостею в Кремлі, а вже сьогодні втрачає мільйони через скасовані концерти. OBOZREVATEL вирішив розповісти історію феєричного провалу Повалій в РФ (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

24 лютого 2022 року для співачки, як і для багатьох зрадників України, стало переломним моментом. Зірка обрала боягузливу позицію: мовчки спостерігати за геноцидом рідного народу.

Як Повалій від''зброї'' Кремля докотилася до вигнанки: історія феєричного провалу зрадниці в Росії

Утім, за кілька місяців вона, вочевидь, оговталася і стала пропагандистською “зброєю” Кремля. Артистку запрошували на всі важливі заходи та концерти, де просили співати українською мовою. Таким чином росіян переконували в “братстві” народів.

Як Повалій від''зброї'' Кремля докотилася до вигнанки: історія феєричного провалу зрадниці в Росії

У день терористичного ракетного удару по Вінниці українка цинічно заспівала на “Слов’янському базарі” у Білорусі пісню “Верба”, текст якої написав легендарний український поет Юрій Рибчинський. Мовчазна позиція Повалій грала на руку російським пропагандистам, адже вона на своїх концертах просувала в маси ідею “єдності”.

Це тривало весь 2022 рік і закінчилося цинічним концертом в ніч з 31 грудня на 1 січня, коли Росія влаштувала чергову масовану ракетну атаку. В той момент росіяни дивилися виступ Повалій з піснею “Червона рута” по ТБ.

У 2023 році співачка наважилася на перші гучні заяви, які шокували її колег в Україні. Уродженка Київщини заявила, що “звикла бути там, де правда”, а президент-диктатор Володимир Путін, на її думку, зараз “позбавляє світ нацизму”.

Комічно, та саме після відвертої маячні та пропаганди з вуст Повалій у її житті все пішло шкереберть. У РФ скасували не лише великі сольні концерти фанатки Путіна, а і її виступи у барах. Відомий російський промоутер відверто заявив, що через українське коріння співачка не користується популярністю серед “патріотів” Росії, тому на неї чекає крах.

Якщо путінський уряд прислухається до свого народу, концертів Повалій в Кремлі можна також більше не чекати, адже розлючені через провали армії росіяни не бажають чути й бачити українців по телевізору та на сцені.