“Я зрозуміло пояснив? Хто на кого напав?!” Макаревич поставив на місце російського журналіста через війну в Україні

Новини

Російський музикант, лідер гурту “Машина времени” Андрій Макаревич у недавньому інтерв‘ю не став стримувати своє роздратування питаннями журналіста щодо війни, яку РФ розв’язала в Україні. Артист висловив свою відверту думку, поставивши інтерв‘юєра на місце.

Це відбулося під час спілкування з Георгієм ЛобушкінимВідео вийшло на його каналі “Влобушкинъ”. Журналіст відомий думкою про те, що у так званій “СВО” має перемогти Росія, війна в Україні – “метушня”, а винна у всьому Америка.obozrevatel.com

На аргумент Лобушкіна про те, що країни Заходу наклали санкції, а не Дума, Макаревич не став приховувати свого роздратування. Журналіст продовжив, що це реакція на “поточні події”, однак не Росія винна у забороні. На що співак відповів: “Друже мій, що ти від мене хочеш почути? Ні, це не Дума: це одна сторона віроломно напала на іншу і через це отримала по голові. Ось і все. Тільки отримали жителі, які робили вигляд, ніби все добре. “У нас розумний цар, він вирішує”. Ось він довирішувався. А тепер вони сидять без ліків і кажуть: “Як же так?”. А ось так. Зрозуміло пояснюю, ні?”.

Лобушкін тему продовжив, розпитуючи, чому ж жителі Росії тоді не можуть отримати ліки, на що отримав відповідь: росіяни відповідальні за дії свого президента, а саме він і ухвалив рішення. “У нього ж величезний рейтинг. Його ж дуже люблять росіяни. Ну віддувайтеся”, – додав Макаревич.

"Я зрозуміло пояснив? Хто на кого напав?!" Макаревич поставив на місце російського журналіста через війну в Україні

Знаменитість висловив думку, що через війну страждають усі: і ті, хто не підтримують Путіна, і ті, хто виїхав теж. Макаревич сказав, що “через примху одного дяденьки зламалося життя у кількох мільйонів людей”, а ще кілька сотень були вбиті через імперські амбіції президента. “Ось хто напав, той не правий. І досить п*здіти на цю тему. Це очевидно”, – закінчив думку артист.

На питання про те, чи росіян, що допомагають Україні, можна вважати за власівців у Другій світовій, Макаревич сказав, що він може говорити про кожну людину окремо, а не у сукупності: “Хтось допомагає відновлювати будинки простих мирних людей, які розбомбили; будинки людей, які лишились без житла. І я допомагав, тому що це нормально. Хтось допомагає армії, і це інші люди”.

"Я зрозуміло пояснив? Хто на кого напав?!" Макаревич поставив на місце російського журналіста через війну в Україні

На цьому тема не закінчилася. Лобушкін поставив під сумнів, що закінчення війни поверненням України своїх територій стане “кроком до примирення”. Макаревич пояснив: “Це умова, а не крок назустріч примиренню. У тебе відібрали пів квартири, а потім прийшли й сказали: “Нумо дружити, бо гірше буде”. Це крок назустріч примиренню? А ти скажеш: “Ні, почекай, ти мені поверни, будь ласка, що ти забрав, а там подивимося, будемо ми з тобою дружити, чи краще від тебе триматися подалі”. Хіба не так?”.

Журналіст запропонував уявити, ніби все можна закінчити в цей момент. Артист сказав, що сподівається на те, що Україна не зупиниться та поверне свої території. Він вважає, що треба “віддати, що ти захопив”, і тоді можна говорити про завершення війни. А питати про це слід перш за все в українців.