Як навести лад у будинку, поки ви спите: прості способи

Новини

Коли ви намагаєтеся втиснути якнайбільше завдань у 24-годинний період, прибирання може відійти на другий план.

Отримайте максимум від свого часу, спробувавши виконати ці роботи зі збирання, які можна легко виконати, поки ви спите.

Прання, миття посуду після вечері або постійне прибирання собачої вовни пилососом з дивана – забирає чимало часу.

Але якщо вам потрібно кілька додаткових хвилин, щоб присвятити їх збиранню, чому б не зайнятися деякими справами, поки ви спите?

Використовуйте функцію самоочищення на пральній машині

Ми часто не замислюємося про чищення машин, які допомагають нам виконувати повсякденну роботу по дому, але такі прилади, як пральні машини, забруднюються через скупчення миючих засобів або запах плісняви, через що вони можуть працювати менш ефективно або викликати неприємний запах одягу. На щастя, багато нових моделей мають функції самоочищення, які дезінфікують ванну. Цей цикл займе від одного до чотирьох годин – ідеальне завдання, яке можна виконати, поки ви затишно влаштувалися під ковдрою.

пральна машина

Очистіть насадку душа від сміття та бруду

Насадки для душу можуть стати дуже брудними через скупчення бактерій та відкладень кальцію, але, на жаль, це одна з особливостей ванної кімнати, якій рідко приділяється будь-яка увага при чищенні. Виправте це за допомогою простого рішення на ніч: наповніть пластиковий пакет із застібкою-блискавкою оцтом і надягніть його на насадку для душу, потім закріпіть застібкою-блискавкою або мотузкою. Прокинувшись вранці, зніміть мішок, зіскребіть сміття, що залишилося, а потім увімкніть гарячу воду, щоб очистити поверхню.

Замочіть пластини для пальників на ніч

Якщо ви затятий домашній шеф-кухар, цілком ймовірно, що ваші конфорки покриті залишками старих обідів, які неймовірно складно відчистити. Полегшіть собі це завдання з очищення, замочивши їх на ніч у раковині, наповненій гарячою водою. Для досягнення найкращих результатів додайте пару листів сушарки до гарячої води. Вранці ви зможете акуратно видалити все сміття та знову поставити пластини пальника на плиту.

газ, газова плита

Провітріть відро для сміття

Сміттєвий бак – одне з найбрудніших і смердючих місць у вашому будинку, але ви можете придушити частину запаху за допомогою харчової соди і кількох годин пасивного збирання, поки ви спите в ліжку. Щоб освіжити банку, зніміть пакет, насипте пару столових ложок харчової соди на дно відра для сміття і будьте готові прокинутися з свіжішим запахом будинку.

Очистіть свій кавник

Якщо кава є священним елементом вашого ранкового розпорядку, важливо утримувати графини та деталі кавників у чистоті, щоб видалити плісняву та дріжджі, які роблять каву менш смачною та більш насиченою мікробами. Щоб очистити кавник на ніч, заповніть резервуар до максимальної позначки наполовину оцтом та наполовину водою. Натисніть перемикач, щоб заварити пиво, а потім з’їжте сіно. Перш ніж заварювати ранкову каву, промийте її мильною водою, щоб видалити залишки мікробів і смак оцту.

Джерело: bobvila.com.