Як це пережити? “Чоловік кинувся до кімнати, де спали діти, а там — порожнеча”: Жахлива історія з Умані

Новини

За словами журналістки, на місці трагедії працювати рятувальникам допомагали місцеві мешканці, а підприємці надали техніку.

Внаслідок російського удару по багатоповерхівці в Умані загинуло 23 особи. Серед них – п’ятеро дітей: двоє хлопчиків та троє дівчаток. ТСН

Про ситуацію у місті та стан постраждалих розповіла місцева журналістка Аліна Золотухіна, передає “Громадське радіо”.

“Я спілкувалася з багатьма постраждалими у яких рідні опинилися під завалами. Один із них це чоловік. Після вибуху він кинувся до кімнати, де спали двоє дітей, а на місці кімнати — порожнеча. І цей чоловік сидів з порожнім поглядом до самого вечора і чекав бодай якоїсь звістки. У нього кілька разів стався нервовий зрив, попри те, що медики вкололи йому чимало заспокійливих”, — каже Золотухіна.

За її словами, працювати рятувальникам допомагали місцеві мешканці, а підприємці надали техніку.

“У сусідній будівлі облаштували пункт незламності. Цілий день і цілу ніч розбирали завали. Ми живемо у сусідньому будинку і чули, як цілу ніч працювала техніка. Зараз на місці ще багато рятувальників, вони продовжують працювати”, — повідомила журналістка.

Вона додала, що волонтери та міська влада відкрили рахунки для допомоги постраждалим та організували штаб через який координується пошук близьких. Постраждалим також надають допомогу з одягом, їжею, житлом.