Як виглядають бункери, у яких ховається Путін: опозиціонер розповів про цілі підземні міста хазяїна Кремля

Новини

Російський президент Володимир Путін боїться за власне життя, тож активно розбудовував систему підземних бункерів для себе. Під землею диктатор набудував цілі міста з палацами, де облаштовані системи автономного очищення повітря, автономної подачі води, обладнано медичні пункти та лікарні.

Про це розповів російський опозиціонер Геннадій Гудков в ефірі телемарафону. За його словами, у підземних “містах” російського диктатора можуть знайти прихисток на кілька років десятки тисяч людей.

Гудков стверджує, що за наказом Путіна в Росії збудовано величезну систему підземних бункерів, що здатні вмістити десятки тисяч людей. “Міста” під землею споряджені автономним очищенням повітря, автономною подачею води та лікарнями.

“Секретні бункери – це не бункери, а цілі підземні міста. Мені розповідали давно, не вірив, навіть хотілося туди потрапити. Це підземне місто, величезна гігантська порожнеча у землі на великій глибині. Ледь там не з електротранспортом, бо там не дійдеш пішки. Ось там підземне місто на кілька десятків тисяч людей, що розташоване на глибині скельних порід”, – розповів Гудков.

За словами опозиціонера, згадані підземні міста існують у кількох місцях, приміром, у Геленджику та під Москвою. Звідти божевільний диктатор зможе продовжувати управління військами навіть у разі ядерного вибуху.

“Бункери, які поряд із Москвою, з’єднані. Там є підземне метро, є пункт ведення ядерної війни на глибині 150-170 метрів, ну може бути на глибині 200 метрів типу бетонного такого гігантського виду яйця, підвішеного на амортизаторах, щоб у разі ядерного вибуху зберігав свою функціональну здатність управління військами. У палаці в Геленджику є бункер прямо всередині скелі “, – зазначив Гудков.

Він наголосив, що масштаби підземних сховищ Путіна такі, що можуть на кілька років прихистити десятки тисяч людей.

“Звичайно, всі ці бункери існують, вони досить укріплені, там є система автономного очищення повітря, автономної подачі води, якісь захисні механізми, там обладнані медичні пункти, лікарні. Тобто це такі собі підземні селища, які здатні захистити на роки десятки тисяч людей”, – запевнив Гудков.