Як виглядає та чим займається єдина донька Валерія Залужного: дуже схожа на батька

Новини

Головнокомандувач не любить афішувати своє особисте життя, тому про йрнр дружину, рідну доньку та доньку дружини від першого шлюбу мало що відомо. Однак нам вдалося з’ясувати чим живе та як виглядає родина генерала Залужного.

Почати варто з особистого життя генерала. Відомо, що він був у шлюбі с Юлією Залужною, яка народила йому доньку Христину. Вже згодом вони розлучилися, а Валерій зустрів свою нинішню дружину Олену з якою вони вже більше 20 років разом.

В Олени так само як і у Валерія була донька від першого шлюбу, однак це не помішало парі побудувати щасливу та міцну родину.

Попри тривалі стосунки в пари так і не з’явилося спільних дітей. Нині Валерій обіймає посаду головнокомандувача ЗСУ, а Олена працює фінансистом.

Валерій Залужний та його донька Христина

Отже, почнемо з того, що офіційно Валерій Залужний має одну доньку, про яку знає громадськість – це Христина Залужна. За даними у відкритих джерелах дівчина вже доросла та здобуває медичну освіту в Одеському національному медичному університеті. Дівчина розпочала навчання у 2019 році. Христина не веде соціальні мережі та не живе публічним життя. Принаймні вона цього не робить під своїм справжнім ім’ям.

Крім цього, Валерій Залужний має падчерку. Старша донька дружини Олени від першого шлюбу Аріна. Про неї відомо, що у 2018 році дівчина закінчила Фінансово-правовий коледж Київського національного економічного університету (КНЕУ). На початок повномасштабної війни в Україні обіймала посаду військовослужбовця та проходила службу у Київському гарнізоні.