![](https://www.globalpress.co.ua/wp-content/uploads/2023/04/screen-57404l4N3-800x445-1-730x406.jpg)
Як їй не соромно?… Дружина мажора звинуватила військового, якого у Буковелі образив її чоловік
Нещодавно у мережі Тік-Ток з’явилось відео, де в одному з готелів Буковелю стався конфлікт між відпочивальником та військовослужбовцем. Сварка розпочалась через мовні розбіжності.
Після розголосу ситуації дружина відпочивальника Юлія вирішила розповісти свою версію подій. Виправдовувалась жінка на своїй сторінці в інстаграмі,
Юлія розповідає, що конфлікт стався у Спа, коли до них підійшов нібито п’яний військовий. Жінка каже, що бійцю не сподобалось те, що сім’я розмовляла російською мовою і він закликав їх їхати до Росії.
Звісно, мій чоловік відреагував. Спочатку це було більш м’яко. Потім військовий ще раз підійшов і почав провокувати мого чоловіка. У результаті військовий у потрібний для нього момент дістав камеру і почав знімати, – виправдовує агресію свого чоловіка Юлія.