“Як завжди – вже не буде”: Зеленський пообіцяв покарати усіх, хто грабував десятиліттями Україну. Відео

Новини

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що в Україні буде покінчено з корупцією та крадіжками на державному рівні. Багаторічного “як завжди” щодо тих, хто грабував Україну та ставив себе вище, ніж закон та будь-які правила, у державі більше не буде.

Про це глава держави заявив у щоденному традиційному зверненні до громадян. Він висловив вдячність українським правоохоронцям за рішучість довести до справедливого результату кожну зі справ, які десятиліттями гальмувались (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).obozrevatel.com

“Безумовно, ми захистимо Україну та повернемо свободу всій землі. І кожен із нас відчує, що це буде Україна інших правил. Кордони – ті самі. Демократія – напевно, така ж бурхлива. Свобода – одна з найбільших у Європі, як і завжди. Але точно без багатолітнього “як завжди” щодо тих, хто грабував Україну та ставив себе вище, ніж закон і будь-які правила”, – зазначив українский лідер.

Крім того, Зеленський відзначив три українські міста, які цієї суботи відзначають свій день: Одесу, Суми та Лисичанськ.

“Одеса. Наша опора на півдні, на Чорному морі. Місто, яке разом з Україною має та завжди матиме глобальне значення”, – наголосив президент.

Ми захистили Одесу від знищення. Бо нічого іншого, крім деградації, російський режим нездатний принести. І ми повернемо Одесі безпеку. Завжди Одеса була такою, що в ній відчуваєш легкість і щастя. Такою Одеса і буде. Вітаю вас із вашим Днем!” – сказав Зеленський.

“Суми. Наш форпост на північному сході. Щороку в другу суботу вересня відзначає свій день. І буде відзначати завжди вільним, завжди українським”, – зазначив глава держави.

“Попри все, Сумщина живе. Суми живуть, дають силу всій області. І коли я був у місті, я відчув, що там є віра. Віра, що зло не стане вищим. Віра в людей. Віра в Україну. Віра в те, що ми обовʼязково пройдемо цей час. І переможемо. Так буде. Суми, вітаю вас!” – додав він.

“І третє місто – Лисичанськ. Місто, яке Україні ще належить повернути разом з усією Луганщиною. Сьогодні ніхто не назве конкретної дати, коли місто буде знову вільним. Але кожен, хто воює та працює заради України, робить усе можливе, щоб наші міста й села, які зараз в окупації, могли знову відчути нормальне та вільне життя”, – наголосив Зеленський.