Як зрозуміти, що ваші артерії «забиті»: перші «дзвіночки»

Новини

Організм людини завжди сигналізує про те, що стався якось збій. Потрібно тільки навчитися правильно розпізнавати ці сигнали. Так і проблеми з артеріями відразу ж дадуть про себе знати.

Біль у нижній частині спини

Це говорить про те, що до спини йде поганий кровообіг. В результаті цього можуть з’являтися спинні грижі і відбувається защемлення нервів. Обстеження рекомендовано проводити з регулярністю раз на рік.

Біль в литкового частини

Артеріосклероз – потовщення і зміцнення артеріальних стінок. В цьому випадку може погіршиться кровотік до ніг. Коли це трапляється, з’являється біль в литкового частини. Щоб швидко виявити цю проблему, потрібно здати кров на аналіз. Під час лікування рекомендовано відмовитися від їжі тваринного походження.

Дискомфорт або біль в ногах і стопах

Хвороба периферичних артерій – це накопичення холестерину в кінцівках. Ця проблема може призвести до ампутації кінцівки. До неї схильні люди з підвищеним рівнем холестерину, а також ті, хто зловживає шкідливими звичками, такими як куріння і алкоголь.

Вушні складки

Це один з найбільш дивних симптомів. Його вважають мовчазним ознакою ішемічної хвороби серця. Йдеться про згортання вух, яке проходить по діагоналі від вушного каналу до нижнього краю мочки вуха. Це вторинний симптом і дуже спірне. Але все ж сходити до лікаря буде не зайвим.

Еректильна дисфункція

Цей симптом характерний тільки для чоловіків. Якщо є з цим проблема, то потрібно терміново звертатися за допомогою до лікаря, так як це може вказувати на те, що артерії людини “забиті”.

Джерело