Яка республіка, така й міс: самопроголошена “королева ДНР” з “ботоксним обличчям” порівняла себе з Єлизаветою II

Новини

Жителька окупованого Донецька, яку іменують “королевою Андрієвською”, “міс ДНР” та “діамантом” міста, дала інтервʼю, де відчайдушно нахвалювала себе 20 хвилин. Проте завчені рідковживані слова та епатажний образ не врятували так звану “міс” від насмішок.

Андрієвська, яка проголосила себе “королівською особою”, стала обʼєктом цькування через зовнішній вигляд. Втім, жителька Донецька не засмутилася, адже вважає себе схожою на покійну британську королеву Єлизавету II. Про це вона розповіла в діалозі з донецьким блогером, який всю дорогу засипав гостю компліментами

Прогулюючись містом, так звана “міс”, котра ніколи нею не була, оскільки має дитину і чоловіка, похизувалася тим, що майстерно ігнорує хейт у свій бік.

Яка республіка, така й міс: самопроголошена "королева ДНР" з "ботоксним обличчям" порівняла себе з Єлизаветою II

З вульгарним макіяжем та зміненою до невпізнання косметичними процедурами зовнішністю “королева” почувається ледь не справжньою правителькою.

“Я десь прочитала дуже цікаву цитату, яку сказала королева Єлизавета. Вона сказала, що королівський спосіб життя визначається винятково кількістю г*вна, яке ти зможеш зʼїсти. Коли, каже, в тебе це все кидають, а ти, каже, з посмішкою все це відкидаєш і йдеш далі”, – видала блогерка, яка щодня стикається з цькуванням.

Вона також розсмішила мережу заявою, що намагається бути “натуральною”. Наприклад, не вчить слова наперед і знімає відео з першого разу. Проте користувачі мережі так не думають. Якщо подивитися на “діамант Донецька”, її слова про натуральність викликають тільки скептичні зауваження.

“Таку “красу” побачити – можна і інфаркт вхопити”, “То от що означає виглядати максимально природно”,  “Яка республіка, таке й обличчя”, “Їй у фільмах жахів без гриму можна зніматися. Якщо вона з макіяжем страшна, як чумний щур, уявляю, як вона зранку виглядає”, “Жахіття”, “Гидота”, – висловилися читачі OBOZREVATEL.