“Якби служив в армії Ізраїлю, я пішов би захищати”: Галкін поставив росіян на місце після нападу ХАМАС

Новини

Відомий російський телеведучий, пародист і комік Максим Галкін залишається в Ізраїлі, куди емігрував із дружиною Аллою Пугачовою та двома дітьми після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Коли зіркова родина перебувала у Тель-Авіві, палестинські бойовики випустили із сектора Газа на територію Ізраїлю тисячі ракет. Пропагандистські ЗМІ відразу запустили фейк про те, що шоумен і примадонна були помічені в аеропорту, а тому нібито “покинули” країну. Галкін ці чутки спростував. obozrevatel.com

Після шквалу хайту і побажань смерті від “співгромадян”, які щиро раділи тому, що родина “прєдатєлєй родіни” опинилася в небезпеці, а також новин про “втечу”, Галкін записав відеозвернення. Він розповів, де знаходиться зараз і запевнив, що нікуди тікати не збирається

“Сьогодні у нас понеділок, зараз в Ізраїлі відносне затишшя у тому районі, в якому живемо ми. До цього кілька днів були сирени”, – почав свій спіч артист.

Він зізнався, що для нього важливо спростувати брехливі заяви російської преси, оскільки в Ізраїлі він почувається “своїм”. При цьому він наголосив, що не розцінює своє звернення як “відповідь російським ботам” на їхні викиди.

“Більше півтора року тому ми поїхали всією сім’єю з Росії. Скільки б не намагалися називати наш від’їзд втечею – це неправда. Тікають від погрози, а нам нічого не загрожувало. Як і не загрожувало Росії у лютому 22-го року. Виїхали до Ізраїлю. Це був свідомий вибір: ми вже багато років громадяни Європейського Союзу, ми маємо європейські паспорти і ми можемо в будь-який момент жити в одній із 27 прекрасних цивілізованих європейських країн, але ми вибрали Ізраїль, бо я дуже люблю цю країну. Бо тут спокійно. Бо ми з Аллою почуваємося тут своїми, не чужими”, – пояснив гуморист.

Артист відповів, що він із дружиною та дітьми хоче підтримати ізраїльський народ, згуртованістю та силою якого вони дуже пишаються. Галкін запевнив, що вони можуть відлетіти з країни, але не відлітають, а також додав, що для нього честь бути дотичним до ізраїльської нації.

“Держава, де патріотизм – поняття не дуте, не штучне, не нав’язане згори. Він йде з глибини сердець мільйонів ізраїльтян. Ви можете бачити зйомку в новинах, що аеропорти переповнені людьми. Це туристи – їх можна зрозуміти, вони бояться. Але ізраїльтяни не тікають із Ізраїлю. Ізраїльтяни з усього світу приїжджають, щоб підтримати країну, щоб воювати за неї зі зброєю в руках”, – прокоментував Галкін.

"Якби служив в армії Ізраїлю, я пішов би захищати": Галкін поставив росіян на місце після нападу ХАМАС

Шоумен зауважив, що багато хто питає, чому ж він тоді не приєднається до захисту країни зі зброєю в руках. На це артист відповів: “Якби я служив в армії Ізраїлю і були хоч якісь підстави, щоб я міг піти захищати Ізраїль, я б пішов. Але я маю можливість по-іншому підтримати країну. Я піду здавати кров, я буду допомагати… Ми тут не для того, щоб отримати паспорт… Коли ми приїхали сюди, я подбав про те, щоб діти пішли до школи, де навчання проходить на івриті. Знову ж таки, у нас була можливість відправити їх до російської школи, але я хотів, щоб Гаррі та Ліза вчили мову. І я її вивчаю”.

Галкін резюмував тим, що відчуває величезну гордість “за країну, яка в єдиному пориві стала на свій захист”. Він наголосив, що в Ізраїлі прагнуть потрапити на фронт, і це патріотизм.

Нагадаємо, 7 жовтня озброєні терористи ХАМАС проникли на територію Ізраїлю та влаштували хаотичний обстріл із кулеметів.