Якщо роcіяни візьмуть Бахмут: українцям повідомили про наслідки

Новини

Якщо росіяни візьмуть Бахмут Донецької області, то у них буде перевага і вони захочуть “піти далі”.

Про це, як пише Politeka.net, президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю Le Figaro.

Так, Зеленського запитали, чому Україна не перекине війська з Бахмута, де багато місяців тривають важкі бої, на інший напрямок.

“Ви маєте дивитися на це з погляду військових і спецслужб. Усе це питання часу. Під час війни у часу немає того самого значення. Ми маємо триматися, доки не отримаємо зброю”, – відповів президент України.

Бахмут, руїни, вулиця

За словами Зеленського, зі стратегічного погляду Бахмут не має великого значення, тому що росіяни повністю зруйнували місто своєю артилерією.

“Але якщо вони візьмуть Бахмут, вони захочуть іти далі. Це дасть їм перевагу. Питання в тому, що буде після Бахмута?” – підкреслив Зеленський.

Додамо, у новому зведенні Генштаба ЗСУ повідомляється, що противник продовжує зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках в районах Кремінної, Бахмута, Авдіївки, Опитного, Мар’їнки і Вугледара.

Бахмут, війна, обстріли

Станом на ранок 10 лютого, противник за добу завдав 52 авіаційних та 6 ракетних ударів, 2 з яких – по цивільній інфраструктурі міста Краматорськ Донецької області. Також окупанти здійснили 63 обстріли з реактивних систем залпового вогню, зокрема по цивільній інфраструктурі Донецької та Херсонської областей.

Тим часом з метою поповнення втрат до населеного пункту Мирне Запорізької області, російські окупанти привезли нових «вагнерівців», з числа завербованих ув’язнених.