Якщо Ви помітите цього жука у себе вдома, неrайно викликайте спеціальні служби

Новини

Погляньте на цю картинку це «Жук-вбuвця» – найнебезпечніший жук на нашій планеті!

По-перше, Ви повинні знати, що цей жук є переносником небезпечного захворювання під назвою «American Tripanosaмiasis». Ця хвороба сmертельно небезпечна не тільки для людини, але і для тварин!

У деяких країнах цей жук відомий під назвою “Шагаса». Техасці на своїй шкурі відчули наслідки діяльності цього вбивці. Страшно навіть усвідомлювати той факт, що ці жуки харчуються кров’ю людей і тварин. Під час укусу, жуки залишають в тілі жертви частину свого слини, яка і є причиною летального результату.

Ще одним фактом, що шокує може з’явитися те, що Шагаса – це мовчазні вбивці: на ранніх стадіях захворювання люди навіть не усвідомлюють, що інфіковані!

Основним симптомом подібного захворювання є анафілактичний шок. У деяких випадках можуть спостерігатися напади задухи. Початкові симптоми цього захворювання дуже легко сплутати з симптомами грипу або застуди.

Отже, якщо Ви помітили у своєму будинку Шагаса, негайно викликайте рятувальні служби, а самі прямуйте до лікарні! Головне, не втрачати часу!

Примітка: ці жуки зазвичай зустрічаються під каменями, в щілинах стін, в під’їздах, на сходах, в лісах, і взагалі всюди в природі!

Не забудьте  поділитися  цією статтею з близькими і друзями!