ЯКЩО ВИ ВТРАТИЛИ ХРЕСТИК — ЧЕКАЙТЕ БІДИ. ПОВІР’Я НАШИХ ПРЕДКІВ ПОВ’ЯЗАНІ З НАТІЛЬНИМ ХРЕСТИКОМ

Новини

Натільний хрестик для будь-якої віруючої людини — це самий сильний оберіг. З хрестиком пов’язано дуже багато прикмет і забобонів. Існує думка, що хрестик може попередити про небезпеку і навіть виявити навроки і псування. Які ж повір’я пов’язані з цим оберегом і якими чудодійними властивостями він володіє?

Згідно з народною прикметою, чужий натільний хрестик категорично не можна носити. У деяких родинах існує традиція — з покоління в покоління передавати хрестик як родинний оберіг. Вважається, що такий талісман має силу всього роду і здатний захистити від усіх бід і напастей.

Однак якщо подивитися на цю традицію з іншого боку, то хорошого в цьому немає нічого. Беручи чужий хрестик, ви приймаєте на себе всі гріхи і долю людини. Не варто носити чужий хрестик, якщо його минулий господар жив нещасливо, хворів, страждав або помep не своєю смертю. У цьому випадку ви будете нести його хрест.

Не піднімайте із землі загублений кимось хрестик Якщо ви знайшли чужий хрестик, то не варто його піднімати. Про минуле володаря ви не знаєте нічого, так що не варто ризикувати. Завжди проходьте повз таких знахідок, інакше можете накликати на себе неприємності і хвороби.

Якщо хрестик потемнів Натільний хрестик потемнів – погана прикмета. Це означає, що на вас справили негативний магічний вплив.

Якщо ланцюжок рветься на хрестику, то вас чекає небезпека. Це попередження неминучих неприємностей. Що ж у цьому випадку робити, чи можна уникнути невдач?

У цьому випадку рекомендується переглянути свої погляди на життя, покаятися в своїх помилках і гріхах, виправити всі свої погані вчинки і попросити вибачення у тих людей, кому ви завдавали страждання і біль.

Якщо ви втратили хрестик — чекайте біди. Як правило, люди, які втрачали хрестик, або просто ні з того, ні з сього переставали його носити, незабаром стикалися з великими неприємностями. Намагайтеся завжди носити свій оберіг з собою.