“Є діти, яких любити важко”: керівник скандального дитсадка у Києві відповіла на звинувачення

Новини

Власниця Центру АВА-терапії, вихователей якого поліція підозрює у насильницьких дія щодо дітей, опублікувала пост в якому виклала своє бачення.

Олена Цимбаленко розповіла свій погляд на ситуацію на своїй сторінці в ФБ.

“Спробую пояснити один важливий момент, він складний для розуміння, але все ж таки. Зараз мами дітей з ООП масово дістають зі своєї голови найгірші свої уявлення про виховання. Я не даремно цитую анекдот: лікарю, звідки у вас такі малюнки? politeka.net

Бо, як сказала мені одна мама, “якщо він мене бісить… так я ж мама, а ви сторонні люди”. От у цьому проблема. Є діти яких легко любити. Вони чемні, з ними легко домовитись і т.д. А є діти, яких любити важко. Вони не реагують на прохання, заборони, влаштовують істерики, агресуть. З ними життя родин перетворюється на пекло. І, відверто кажучи, багато батьків зривається від безсилля і втоми і не уявляє яким чином можливо щось зробити інакше.

Зараз ця категорія батьків екстраполює свій досвід на нас. Все що вони дістають зі своєї голови у вигляді звинувачень – то власні уявлення що вони готові зробити з власними дітьми які їх бісять.

Так ось, я сказала тій мамі і повторю всім: нас діти не бісять. І якщо ви б навчились тримати кордони і не грати в жертв, вас також не бісили б”, – написала Цимбаленко.

Нагадаємо, у Києві чотирьох «вихователів» корекційного дитсадка підозрюють у катуванні та знущанні над дітьми.

Як повідомляє Національна поліція України з посиланням на слідчого управління столичної поліції Дмитра Федорка, персонал установи систематично вчиняв щодо дітей насильницькі дії та катування.

«Після того, як батьки відводили діток з порушеннями фізичного розвитку до закладу, вартість перебування у якому становила від 8-ми до 15-ти тисяч гривень, за дверима розпочиналися тортури та знущання. Саме такими «методами» працівниці садочка навчали малолітніх. Через особливості фізичного розвитку вихованці не могли розповісти про катування батькам. », – повідомили в поліції.

Правоохоронці провели обшук за адресою розташування закладу та місцем проживання директорки, за результатами якого вилучили речові докази злочинної діяльності фігурантів.