Є два небезпечні варіанти: українців попередили про загрозу нової масованої ракетної атаки

Новини

З 24 червня російські окупанти не застосовували по території України крилаті ракети авіаційного базування Х-101/555.

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко пояснив, що це дуже дивно, оскільки вся решта номенклатури ракет застосовується досить активно, а виробництво Х-101/555 в рф не припиняється.politeka.net

“Все це змушує задуматися над питанням, у зв’язку з чим настільки тривала пауза, навіть провал, у використанні цих ракет? І з усіх варіантів два бачаться найбільш реалістичними. Це накопичення боєкомплекту або на День Незалежності України, або накопичення до опалювального сезону, чергової хвилі енерго-терору”, – пише експерт.

ракета

За його словами, за місяць рф виробляє 35-40 ракет Х-101/555. Тобто за цей час окупанти збільшили свій БК на 40 од., а до Дня Незалежності України буде накопичено щонайменше 80 ракет Х-101/555.
“Якщо ж розглянути підготовку до ударів по енергетичній інфраструктурі, в період опалювального сезону, то це потенціал не менше 160 ракет. Такий потенціал може дозволити зробити до 3-х масованих ракетних ударів, або розтягнути удари обмеженим боєкомплектом на місяць і більше, залежно від періодичності ударів і кількості боєкомплекту, що застосовується. Інших причин для цієї паузи я не бачу, лише підготовка до терору”, – додав Олександр Коваленко.