“Є дві причини”: чого хоче добитися путін масованими ударами по Києву

Новини

Це були ракети різних типів повітряного, морського та наземного базування.

Повідомляється, що вночі у бік Києва було випущено шість аеробалістичних ракет Х-47М2 “Кинжал”, 9 крилатих ракет “Калібр” було запущено з кораблів у Чорному морі та три ракети наземного базування С-400, “Іскандер-М”. Все було збите силами української ППО.politeka.net

Журналіст-міжнародник назвав причини, через які путінська армія масовано атакує столицю України.

“На мій погляд, мотивація цієї атаки була двоякою. З одного боку російські військово-повітряні сили дуже хотіли помститися Україні за втрати 4 літаків і гелікоптерів, збитих над Брянською областю протягом декількох хвилин, а також хотіли помститися за загибель 11 штурманів і льотчиків , пілотів загиблих в результаті цієї операції. Досі, до речі, невідомо, що там трапилося у Брянській області…”, – каже Яковина.

Також існує ще одна ймовірна причина атак Росії.

“Друга, частково схожа, пов’язана з честю, якщо завгодно – росіяни нещодавно запустили по Києву гіперзвукову ракету “Кинжал”, яку, як вони стверджували, підбити неможливо, тому що вона летить із немислимою швидкістю і маневрує по-хитрому. Але цю ракету збили українські ППО І звичайно у путіна після цієї історії постали питання – як до розробників, так і до тих, хто її запускав.

РФ мала намір таким чином показати, що не залишить без відповіді цей принизливий удар дронами по Кремлю, знищення цілої спеціально авіагрупи в Брянській області та фіаско з “Кинджалом”, запущеним по Києву раніше”, – резюмував Яковіна.

Джерело: youtube-канал Івана Яковини.