Є певні ознаки підготовки ракетних ударів: Як можуть відбуватися масовані атаки ворога

Новини

Вже майже місяць як Росія не завдавала масованих ударів зі стратегічних бомбардувальників по енергооб’єктах України. Водночас для цього склався “ідеальний час”: скоротився світловий день, наступають холоди та розпочався опалювальний сезон, передають Патріоти України.

Військовий експерт Сергій Грабський сказав 24 Каналу, що як тільки в Україні похолодає остаточно, варто очікувати масованих ракетних атак від Росії.

Маємо завжди бути готові до атак ворога

Порівняно з минулим роком українська система протиповітряної оборони посилена. І ворог може не мати такої кількості пускових установок повітряного та морського базування, щоб здійснити масований удар всіма наявними силами та засобами.

Тому може бути певне дозування в пусках ракет – це 20, 30, 50 ракет одночасно. Але такі удари можуть завдаватися з певною періодичністю під прикриттям великої кількості дронів-камікадзе або навіть імітаторів ракет, – зазначив військовий експерт.

Військовий експерт припустив, коли можливі масовані удари росіян по Україні: дивіться відео А тому українці мають завжди бути готові до атак ворога. Вони можуть відбутися у будь-який день, а тому не можна ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Саме держава несе відповідальність за життя громадян, а тому рішення про оголошення повітряної тривоги ухвалюється, коли є дійсно ознаки загрози.

“Ми не знаємо, що в голові у російського генералітету та які накази вони отримають від свого керівництва, але певні ознаки підготовки ракетних ударів вже спостерігаються – зокрема відбуваються маневри літаків з виходом в можливі райони пуску”, – підкреслив Сергій Грабський.