“Єдина розвага – кукурікати”: Блогерка Верба накинулася на Сергія Притулу та сказала, що не буде більше донатити його фонду (відео)

Новини

Івано-Франківська блогерка-мільйонниця Юлія Верба накинулася на відомого волонтера Сергія Притулу та коміка Антона Тимошенка через жарти про її публічну діяльність. В своєму ефірі зірки обговорили, як живе інфлюенсерка, та дорікнули їй за відсутність зборів на ЗСУ на сторінці. У відповідь Верба заявила, що обрала позицію непублічної допомоги армії, а єдина розвага Притули та Тимошенка – кукурікати. Відповідні stories зʼявилися в її блозі, передають Патріоти України.

Комік та волонтер публічно обговорили, як 20-річна франківчанка безтурботно веде свою сторінку, “живе життя” та згадали коментар зірки, про те, що президент Володимир Зеленський не просив українців донатити на ЗСУ.

Герої подкасту висміяли інфлюенсерку та пофантазували, як лідер українців мав особисто просити про донати блогерку. “Я собі уявляю вечірнє звернення Володимира Зеленського, який сидить і каже: “Шановні українці, сьогодні був плідний день. Сьогодні я зустрічався з премʼєр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком, і ми спільно ухвалили рішення звернутися до Юлії Верби”, – пожартував Сергій Притула.

Невдовзі блогерка побачила фрагмент шоу, де про неї згадали, та похизувалася, що знаменитості наживаються на її імені. За словами франківчанки, вона регулярно донатить сотні тисяч гривень, але робить це непублічно, адже вважає допомогу армії буденністю і не прагне цим вихвалятися.

Примітно, що Притула та Тимошенко дорікали, зокрема, через відсутність зборів, адже активна мільйонна аудиторія інфлюенсерки могла б закривати багато з потреб ЗСУ, але зірка вирішила акцентувати увагу на власній персоні та особистих донатах.

“Моя совість повністю чиста. Якщо я не показую, що доначу, не пишу, яка я молодець, погладьте мене по голівці, це не означає, що я не допомагаю… Є просто кілька кукуріку, яким потрібно покукурікати. Якщо це їхня єдина розвага в житті, будь ласка, мені це гірше не робить”, – сказала блогерка.

Вона також наголосила, що згадки її імені тільки підвищують статистику блогу, а отже згодом дівчина зможе більше задонатити. Претензію щодо відсутності зборів вона ніяк не прокоментувала, але заявила, що більше не буде донатити фонду Притули.