Єфросиніна обурила українців новим відео зі свого шоу: “Немає слів та поваги до неї…”

Новини

Телеведуча Маша Єфросиніна поділилася кадрами нового інтерв’ю, отримавши неоднозначну реакцію українців.

Телеведуча Маша Єфросиніна, яка раніше відреагувала на скандал із Олею Поляковою, вирішила поділитися важливими зауваженнями після нового інтерв’ю. Однак відвертість Марії Єфросініної оєніли не всі українці, критикуючи вибір гості в новому випуску її шоу.politeka.net

«Вперше я побачила її в «Розсміши коміка». І раптом бац … афіші з анонсами її сольників у Жовтневому висять всією столицею. Лера Мандзюк, безперечно, дуже особлива. Вона магнетизується з перших хвилин розмови. Ти постійно перебуваєш у внутрішньому аналізі цієї дівчини: вона зараз серйозно чи жартує? її життєвий досвід більший, ніж у когось у два рази старший; її прямолінійність і шокує, і видає її вразливість» – написала Єфросиніна.

У мережі ж почали міркувати про побачене, багато українців залишилися незадоволені вибором Єфросініною для нового випуску її шоу:

«Неприємне обличчя. Гумор ніякий… зараз їздить на фронт …за це респект. Все інше порожнє… може, щось не розумію, але не подобається; Після її інтерв’ю Іванову…… Немає слів та поваги до неї теж немає…; Дуже дивні бувають коментарі, ніби люди не чують те, що хоче донести Марія зі своїми героями, це про силу!;

Візьміть, будь ласка, інтерв’ю у Віталія Козловського. Мені здається, що він досить гідно поводиться зараз і вся ця ситуація з Кондратюком дуже огидна; Загалом не розумію ваших передач. Якісь порожні розмови…; А вона точно комік? Бо якось нудно».