Єрмак анонсував відкриття одного з аеропортів: як це можливо під час війни

Новини

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак під час своєї поїздки до США анонсував можливе відкриття одного з аеропортів України для цивільних польотів.

Андрій Єрмак заявив, що в Україні працюють над захистом неба від російський авіаударів. Успіх у цьому питанні дозволить відкрити один з аеропортів України.

Про це керівник ОП сказав під час свого виступу в Інституті Хадсона. tsn.ua

“Посилення ППО стане запорукою відновлення. Для відновлення України потрібна надійна парасолька. Зокрема, її посилення дозволить нам знову відкрити один з аеропортів України. Ми вже працюємо над цим з нашими партнерами. Це ознака того, що наближається переломний момент у війні. Наступний рік стане вирішальним у цьому відношенні”, – заявив Єрмак.

Він не назвав конкретних часових рамок відкриття аеропорту, проте з контексту його виступу можна зрозуміти, що йдеться про роботу цивільного аеропорту ще до закінчення війни з Росією.

Влітку 2023 в Україні почали активно обговорювати питання відновлення польотів цивільної авіації, яке повністю припинилось після 24 лютого 2022 року. Висувались ідеї щодо відкриття аеропортів у Києві, Львові, Одесі чи Ужгороді, проте тоді до конкретних рішень та дій не дійшло.