Євген Клопотенко різко висловився в бік Олега Винника: “Плюнув на своїх”

Новини

Кухар був неприємно здивований поведінкою артиста під час війни.

Відомий український кулінар Євген Клопотенко висловився з приводу співака Олега Винника, який зараз перебуває за кордономtsn.ua

Несподіваний від’їзд артиста до Німеччини та мовчання протягом війни здивувало багатьох українців, в тому числі і Клопотенка. Кухара обурило те, що Винник покинув свою велику аудиторію та обрав саме таку позицію.

“Людина мала мільйони всього, скільки він міг зробити. Він просто плюнув на своїх. Я не знаю, що там у нього, хвороба чи що… У тебе ж була мільйонна аудиторія, а ти просто на них плюнув. А найгірше те, що він повернеться і всі будуть його слухати. І оце одна з найбільших речей, які для мене біль”, – висловився Клопотенко у інтерв’ю “РБК-Україна”.

Нагадаємо, що у червні 2023 Олег Винник вперше за довгий час вийшов на зв’язок з шанувальниками та повідомив, що перебуває в Німеччині та лікується від серйозної хвороби. Який саме поставили діагноз співаку, він поки що приховує.

Тим часом у Мережі засвітився “клон” Винника – невідомий артист під псевдонімом DISCOMAN випускає кліпи та пісні на колишній сторінці співака в Instagram.