“Їх просто зітруть під нуль”: експерт розповів, які території ЗСУ звільнять найближчим часом

Новини

Українські військові звільнили Херсон і тепер можуть піти в наступ на лівий берег Херсонщини і Крим. Про це в інтерв’ю Главреду розповів директор Інституту трансформації суспільства, економіст і політолог Олег Соскін.

Він переконаний, що російські окупанти не зможуть сховатися від українських захисників.

“По-перше, після втрати правого берега залишки військ РФ, які втекли з Херсона, пошарпані і змучені, майже без техніки, опинилися в ще більш страшному для них “мішку” на лівому березі. По-друге, лівий берег Херсонщини до Перекопського перешийка, до Армянська знаходиться під вогневим контролем української артилерії, HIMARS-ів, ракетних установок, гаубиць і всього-всього”, – сказав Соскін.

Також він зазначив те, що російські військові не зможуть сховатися на лівому березі, так як там херсонська пустеля і ховатися просто ніде.

“Їх легко виб’ють, знищать, просто зітруть під нуль”, – додав експерт.

Соскін зазначив, що російські окупанти вже відійшли від берега на 15 км.

“І це тільки початок, захистити лівий берег вони не в змозі, в тому числі територію від Кінбурнської коси до Голої Пристані і Скадовська, де якраз йде дорога від Херсона на Кримський півострів”, – зазначив експерт.

За його даними, ЗСУ також зможуть прорватися в районі Сватового, а також звільнять частину Харківської області.

“Вугледар, Мар’їнка, Бахмут – там йдуть дуже важкі бої. Якщо ЗСУ підуть вище до кордону, на Троїцьке, звільнять шматок Харківської області і зайдуть в Уразово і Валуйки (населені пункти в Білгородській області – Главред), ніж повністю переріжуть постачання противника”, – зазначив Соскін.

Він вважає, що найближчим часом українські військові не будуть намагатися звільняти Мелітополь, так як на даному етапі це важко зробити.