Її назвали “ангелом Бахмута”: у ДТП загинула волонтерка, яка возила допомогу на передову. Фото

Новини

У дорожньо-транспортній пригоді 9 жовтня загинула Тетяна Міллард– українська волонтерка, яка народилася в Бахмуті, але останні 14 років жила у Великій Британії. Вона розвозила допомогу в різні населені пункти на лінії фронту в Україні, евакуювала поранених воїнів із нуля, залучила багато спонсорів до підтримки нашої країни, а також була бойовим медиком. .obozrevatel.com

Смерть українки підтвердила її подруга Іванна Воєвидко у Facebook. “Вона везла захисникам машину. Не вірю, що я це пишу!” – повідомила вона про загибель Міллард.

Тетяна Міллард загинула

Воєвидко назвала загиблу світлою та прекрасною людиною, а її смерть – великою втратою для України і для неї особисто.

“Ми творили добро, надавали допомогу нашим захисникам у шпиталях, мирних людей евакуювали, Таня розвозила по всьому фронту допомогу, евакуювала з Пітером поранених захисників із нуля”, – розповіла подруга.

Тетяна Міллард переїхала з України до Великобританії

Жінка возила машини для Сил оборони України

На Instagram-сторінці проєкту Project Konstantin, співзасновницею якого була Тетяна, повідомили, що смертельна автокатастрофа сталася всього за годину їзди від місця призначення.

Колеги українки назвали її маяком світла. “Куди б вона не пішла, вона приносила світло, любов і надію. Дорога наша Рись, улюблений ангел Бахмута, лісова фея й королева воїнів, спочивай із миром”, – написали волонтери.

Міллард працювала фінансистокою. Вона, як зазначила Воєвидко, мала комфортне життя закордоном, коли почалося повномасштабне російське вторгнення, але вирішила повернутися до рідної країни в цей тяжкий час.

“Вона була й назавжди залишиться для мене як сестрою, подругою, справжнім бойовим побратимом для всіх захисників, для волонтерів, для журналістів. Вони були завжди в пеклі, рятуючи життя хлопців. Ангел у білому халаті. Вона мала добре серце, завжди для всіх знаходила вільну хвилину зателефонувати, написати смс і сказати добре слово“, – згадала знайома загиблої.

Знайомі з теплотою згадують про волонтера