Юний Ігнат вийшов з дому і безслідно зник на Дніпропетровщині: у хлопчика є особлива прикмета

Новини

Криворізькі поліцейські розшукують 17-річного Ігната Іванова. Поліцейські повідомили, що хлопчик зник безвісти 31 жовтня. З тих пір він так і не повернувся. Поліція звернулась до українців за допомогою та розкрила подробиці.

Відповідне повідомлення розміщене в Головному управлінні Національної поліції у Дніпропетровській області.politeka.net

В поліції уточнили, що хлопець вийшов з дому і не повернувся до теперішнього часу.

Ігнат Іванов виглядає на 15-16 років, зріст хлопчика від 175 до 180 см, у нього спортивна статура, темно-русяве волосся. У момент зникнення він був одягнутий у чорну куртку, джинси та кросівки. З особливих прикмет – має татуювання на тілі.

Якщо у вас є будь-яка інформація про місцезнаходження Ігната Іванова, який народився в 2006 році, просимо негайно повідомити відділення поліції №2 Криворізького РУП або зателефонувати за номерами: (067) 638-07-71 або “102”.

поліція, пошук, зник безвісти

Варто зазначити, що батьки, опікуні або інші законні представники дитини, а також родичі, повинні реагувати негайно, коли дитина зникає. Важливо зрозуміти, що у разі зникнення дитини немає жодного “правила 3 діб,” і дії повинні бути без зволікань.

Спочатку слід спробувати розшукати дитину самостійно, контактуючи з усіма особами, які можуть мати інформацію про місцезнаходження дитини. Якщо у дитини був мобільний телефон з функцією визначення місцезнаходження, слід звернутися до оператора мобільного зв’язку для отримання допомоги.

Також варто перевірити, чи є вдома речі, гроші, гаджети та документи дитини, оскільки їх відсутність може свідчити про те, що вона покинула дім добровільно.

Якщо за годину не вдається встановити місцезнаходження дитини, необхідно негайно звертатися до органів Національної поліції України особисто або за номером телефону “102”.