“З 10 жовтня на весь осінньо-зимовий період”: в Укренерго зробили термінову заяву

Новини

Це стосується кожного

“Укренерго” готується до зимового сезону та можливих атак з енергооб’єктів

Починаючи з 10 жовтня 2022 року, енергетична інфраструктура стала метою масованих ракетних та дронових атак протягом осінньо-зимового періоду. Про це йдеться у заяві “Укренерго”.

У компанії наголосили, що протягом цього часу тисячі співробітників працювали цілодобово, щоб підготувати пошкоджену енергосистему до майбутнього опалювального сезону.

“Ми зробили все можливе за доступний для нас час. Магістральні мережі компанії “Укренерго” готові забезпечити зимові підвищені обсяги електроенергії”, – наголошується в повідомленні.

Проте терористичні акти росіян продовжуються, у зв’язку з чим фахівці “Укренерго” збудували фізичні споруди для захисту енергооб’єктів. Це є першим у світі подібним об’єктом.

“Також ми розробили схеми резервного харчування та стратегії подолання можливих негативних наслідків – також уперше у світі. Водночас Збройні Сили України зміцнюють систему ППО, що зробить її щільність цього сезону значно вищою”, – зазначено в заяві.

У компанії запевнили, що готові до будь-яких можливих сценаріїв, а найнесприятливішим варіантом може стати повторення тогорічних атак.

“Однак ми готові протистояти ворогові, який не може перемогти наші Збройні Сили і тому нападає на громадянську інфраструктуру. Ми не дамо себе застати зненацька”, – заявили в “Укренерго”.