З будинку падали димарі, людей евакуйовували: подробиці нового землетрусу в Румунії (відео)

Новини

Після землетрусу стались нові поштовхи.

У Румунії у вівторок, 14 лютого, стався новий землетрус, магнітудою 5,7 балів. Через це пошкоджено будинок у місті Таргу-Жіу.

Про це пише видання румунське видання libertatea.ro.

Відомо, що після землетрусу магнітудою 5,7 відбулися ще два підземні поштовхи магнітудою 3,4 і 3,5. Мер міста Таргу-Жіу розповів, що землетрус завдав ще більшої шкоди, ніж вчорашній.

“Кілька димарів впали з будівлі ратуші на автомобілі у дворі, встановлюються наслідки. Ми евакуювали персонал, але інтенсивність землетрусу була дуже високою, а його тривалість довшою порівняно з вчорашнім днем”, – сказав він.

Також румунські ЗМІ публікують фото з наслідками землетрусу у Таргу-Жіу. Цегла і черепиця відірвалися від будівлі і впали на вулицю.

Землетрус відчувався і в місті Клуж. Після цього три людини зателефонували до 112.

“В інтегрованій диспетчерській службі ISU-SAJ було зареєстровано три дзвінки з повідомленням про землетрус. Про пошкодження або інші проблеми не повідомляється, але спеціальний автомобіль здійснить розвідувальну місію на вулиці Алмашулуй в Клуж-Напока і в комуні Флорешть”, – йдеться у повідомленні.

Nou cutremur în Oltenia, mai puternic decât cel de ieri. A avut magnitudinea de 5,7 și a fost urmat de două replici. Mai multe clădiri, avariate