“Помоліться за нашого Максима”: обірвалося життя співака-красеня з Одещини

Новини

Страшна звістка сколихнула Одеську область і всю Україну.

Як пише Politeka.net, загинув співак із Овідіопольського району Максим Браславський – він пішов до лав ЗСУ добровольцем після 24 лютого.

Про це повідомила керівник вокального ансамблю “Джельсоміно” Наталія Пушкаренко.

«Мозок відмовляється це зрозуміти – загинув наш красень, наша гордість, один з перших випускників вокального ансамблю “Джельсоміно”, чудовий співак, патріот Максим Браславський. У нього попереду було прекрасне життя разом з люблячими батьками та красунею дружиною! Його талант та харизма відкривали перед ним усі двері! Та Максима поставили перед вибором – своє благополуччя чи свобода країни», – написала Пушкаренко на свій сторінці в Facebook.

За її словами, Браславський добровільно пішов до лав ЗСУ.

«Ми безмежно поважаємо вибір Максима, але хочеться кричати від того, що якісь тварі з імперськими амбіціями змусили таку світлу людину робити цей вибір. Наш Максим заплатив страшну ціну за незалежність України. Він віддав своє життя», – підкреслила Пушкаренко.

Керівник вокального ансамблю “Джельсоміно” зізналася, що моторошно знати, що обриваються життя чудових, розумних, правильних хлопців і дівчат.

«Стають сиротами не тільки їх рідні, стаємо сиротами ми всі. Помоліться за нашого Максима! Тепер він співатиме у небесному хорі. А для нас він назавжди залишиться таким усміхненим, гарним, веселим…», – написала Пушкаренко, додавши фото Максима, чиє життя обірвала війна.