З короткою стрижкою, без макіяжу, у панамці та щаслива: у мережі спливли засекречені фото Олени Зеленської

Новини

У мережі все ж таки залишилися неофіційні фото Олени Зеленської з тих днів, коли її ще мало хто знав в обличчя

Олена Зеленська довгий час була в тіні у свого зіркового чоловіка і доки Володимир розважав усіх на сцені, вона скромно сиділа над сценаріями.

Після того, як Володимир Олександрович став Президентом України, мешканці нашої країни змогли частіше бачити й Олену, яка виконує обов’язки першої леді. І поки весь світ не може намилуватися на дружину нашого президента, пропонуємо вам побачити. якою вона бфила до такої загальної любові.

У мережі показали архівні фото президентського подружжя Володимира Олени Зеленських. Статус першої леді наклав Олену Зеленську на нові зобов’язання. Зважаючи на це, дружина президента видалила всі фото зі своїх акаунтів у Facebook і свій аккаунт у російському соцпочеті “Вконтакте”.

Однак, у мережі все ж таки залишилися неофіційні фото першої леді. Журналісти одного разу розкопали в офіційному акаунті “ВКонтакте” Володимира Зеленського, в який він багато років уже не заходить, цілий альбом під назвою “Я і моя сім’я”, де можна побачити зворушливі фото президентського подружжя.