З’явилися рідкісні фото Залужного у дитинстві та в юності

Новини

Тут, як повідомляється, багато військових частин, тому так і кажуть: «місто військових».

«Хоч із ким почни розмову, обов’язково в родині син, зять, сват — військовий. От і Залужний із такої — батько офіцер», – йдетсья у коментарі до кадрів, опублікованіх на сторінці hromadske в Інстаграм.

Зазначається, що з-поміж 11 міських шкіл батьки обрали для Валерія не елітну, для дітей військових, де навчання відбувалося російською, а звичайнісіньку школу для дітей робітників і залізничників.

Вона знаходилась у районі, де мешкала родина, між машинобудівним заводом і вокзалом. Там касиркою працювала мама Валерія.

Нагадаємо, Валеерій Федорович Залужний народився 8 липня 1973 року. З дитинства мріяв стати військовим.

Валерій Залужний є представником українських вищих офіцерів, які ніколи не служили в радянській армії та не вчилися у її навчальних закладах, тому «совкова» військова модель для Залужного є зовсім чужою.

Він, як учасник бойових дій на сході України, позитивно ставиться до оновлення особового складу молодими людьми та відходу від радянських практик. Одним з його перших кроків на посаді був дозвіл військовим на фронті відкривати вогонь у відповідь по окупантах без узгодження з вищим керівництвом і позбавлення необхідності військовим заповнювати зайві документи.

«Я звертаюся до командирів – бережіть особовий склад! Ретельно плануйте операції та негайно реагуйте на зміни в обстановці! Людське життя – наш найвищий пріоритет. Цим ми кардинально відрізняємося від противника, який навіть не забирає тіла своїх загиблих і готовий ними встелити нашу землю, щоб прокласти дорогу для наступу», – наголошував Залужний, звертаючись до командирів.