За день до 30-річчя: помер поранений під Бахмутом Герой із Рівненщини

Новини

У запеклих битвах за Бахмут Донецької області тяжке поранення отримав ще один захисник України – мешканець Березного на Рівненщині Микола Мотруніч. Він був госпіталізований з поля бою, але зусилля лікарів не дали результату: 21 травня захисник мав відзначати свій 30-й ювілей, але натомість назавжди залишиться 29-річним.

Новину про трагічну втрату повідомив заступник голови Березневої міськради Богдан Дроженець у себе на Facebook. Він закликав жителів Березного попрощатися з тілом героя, провести його в останній шлях із почестями, на які він заслужив. obozrevatel.com

“Сьогодні, 21 травня 2023 року, Березнівщина зустрічає нашого захисника Миколу Мотруніча родом із села Зірне. Молодший сержант, командир відділення 2 аеромобільного взводу 1 аеромобільної роти 1 аеромобільного батальйону в/ч А4350 перебував у лавах ЗСУ з серпня 2022 року”, – розповів чиновник.

У Миколи, який мужньо захищав майбутнє своєї країни, залишилися дружина та шестирічна дитина. Також він запам’ятається сім’ї як дбайливий син, котрий любить брат.

За день до 30-річчя: помер поранений під Бахмутом Герой із Рівненщини

Вічна пам’ять, честь та слава кожному воїну, який ліг за Україну!