“За дрібничку одразу судять”: українцю за крадіжку на 230 грн дали 5 років позбавлення волі, деталі інциденту

Новини

Львівський суд ув’язнив на 5 років чоловіка, який здійснив крадіжку на 230 гривень, в той час коли корупціонери та гвалтівники отримують умовно, або взагалі лишаються непокараними.

Залізничний районний суд Львова ухвалив вирок раніше судимому місцевому жителю, який вкрав дезодоранти у місцевому магазині. Чоловіку зачитали вирок. Про це йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень. politeka.net

Згідно з матеріалами справи, засуджений неодноразово мав проблеми із законом через майнові злочини, і навіть зараз він перебуває у в’язниці. Торік у листопаді львів’янина засудили за крадіжки, новий вирок він отримав на початку травня.

У червні минулого року правопорушник викрав із магазину вісім жорстких дезодорантів: 4 штуки твердого дезодоранту, марки OS Wolfthorn (50 мл) та 4 штуки OS White Water, загальною вартістю 230 грн. Вартість 1 штуки складає 57 грн. 50 копійок, які сховав під футболку, у якій був одягнений.

поліція, патрульна поліція

У суді чоловік свою провину визнав, щиро покаявся та просив суворо не карати. Суд визнав його винним та призначив п’ять років ув’язнення. Також його зобов’язали виплатити 460 грн матеріальних збитків магазину, де скоїв крадіжку. Вирок можна заперечити в апеляційному суді, додають у судовому рішенні.

У коментарях українці дивувалися такому вироку суду, адже навіть за корупцію чи розкрадання бюджету випускають під заставу:

“Вони зовсім з розуму з’їхали”, “Боже, коли це закінчиться, багатий жирує, а бідний потребує. Невже на таких обжор не діє закон бумеранга”, “За те, що старий виродок наводив на Яворівський полігон і загинуло стільки людей, поки немає вироку , а за сраний дезодорант одразу на 5 років, супер суди”, “Як за дрібничку одразу судять і за ґрати, а за ліси гектарами, гроші мільйонами з держбюджету, гуманітарку тонами нікого не посадили”.