“За кордоном і соромить мене”: Полякова визвірилася на українку, яка вказала на “промах” артистки

Новини

Оля Полякова відповіла українці, яка намагалася її засоромити через демонстрацію “розкішного життя” на тлі того, що відбувається в країні.

Співачка Оля Полякова, яка дала великий концерт в одній із залів Ніцци, вирішила відреагувати в Інстаграм на хейт у свій бік. Оля Полякова також представила скріншот у Сторі після своєї відповіді однією з незадоволених осіб.  politeka.net

Полякова також час від часу розміщує у Instagram фотографії та відеозаписи з благодійних концертів, але не всі її передплатники схвалюють такий контент та висловлюють свою критику, вважаючи його недоречним на даний момент.

У відповідь на ці коментарі Полякова вирішила висловитися в Instagram, де наголосила, що вона живе в Україні, а саме в Києві, і переживає лихоліття разом із сім’єю. Під час обстрілів з боку російських окупантів вона та її діти також шукають укриття, щоб захиститися від небезпечних снарядів.

“Я живу в Києві! Я і мої діти періодично спимо в підвалі! А ось ви сидите за кордоном і пишете мені хрню. Сидить ось така людина за кордоном і соромить мене” – заявила Полякова.

Раніше під час концерту Полякова спілкувалася з присутніми у залі та, звертаючись до глядачів, обурилася, що багато українців розмовляють російською.

Оля Полякова, конфлікт

Оля Полякова, конфлікт