“За що ти віддав своє життя, сину?”: водій маршрутки зневажив маму загиблого Героя

Новини

Людмила Марчук – рівнянка, журналістка, мама загиблого Героя Богдана Гордійчука розповіла про образу зі сторони водія маршрутки №38.

Мати загиблого воїна ЗСУ хотіла скористатися пільговим проїздом, але водій однієї з міських маршруток з презирством до неї сприйняв. У спину жінки чоловік невдоволено кинув: “Розвелося вас тут”. Такий неприємний випадок стався у Рівному близько 16:00 у п’ятницю, 2 червня, з місцевою журналісткою, письменницею Людмилою Марчук, яка розповіла про це у Facebookpoliteka.net

Звертаючись до чоловіка, який своїми словами образив не лише її, а й рідних усіх загиблих воїнів, вона нагадала, що війна в країні ще не скінчилася, і досі труни молодих хлопців щодня везуть із фронту.

“Якби він просто сказав: “Я вам співчуваю, але вибачте, у мене всі пільгові місця зайняті”, цього посту не було б. Якби не почула собі в спину: “Розвелося вас тут…”. Це нас, засмучені вдови і невтішні матері, розвелося? Чуєте, люди? Розводяться колорадські жуки, шановний”. Потім не втрималася і сказала: “Пішов би, та повоював…” Але це, очевидно, повз вуха”, – поділилася Людмила Марчук.

На жаль, ніхто з пасажирів не заступився, вони просто незворушно сиділи, і ніхто не дорікнув водію за його поведінку. Людмила Марчук зізналася, що це її дуже зачепило – як відром помиїв хтось облив.

“Защеміло серце, а мозок прошила зовсім не патріотична думка: “За що ти віддав своє життя, сину? За цього хама?” Уявила свого Богдана в цей момент поруч із собою. Він би не сидів незворушно, якби якийсь водило так вчинив. Він би точно витяг його за грудки і вліпив по пиці. У хлопців на війні розбирання швидкі і різкі”, – зазначила Людмила.