“За тебе українці молилися, а ти зрадив”: Ломаченко розчарував черговою витівкою

Новини

Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко пробиває чергове дно своєю пропагандистською діяльністю.

Цього разу Василь згадав вираз митрополита РПЦ. Такий пост з’явилася на його сторінці в Інстаграм, яку скандальний спортсмен закрив для користувачів мережі з України. Але з VPN досі можна побачити його пости.

Боксер Василь Ломаченко опублікував пост в інстаграмі з приводу Великодня. У підписі під фотографією Ломаченко використав цитату митрополита Антонія Сурозького, єпископа Російської православної церкви.

“Христос Воскрес! Ми повинні жити так, щоб якщо навіть усі Євангелії будуть втрачені, люди могли б їх прочитати по наших обличчях”, – написав Василь.

Під постом з’явилися коментарі від росіян, які дякували боксеру за позицію та захист “правильної” церкви.

У мережі під цією новиною з’явилося багато коментарів від українців, які все ще закликають СБУ взятися за боксера. Інші бажають, щоб у Ломаченка забрали нарешті громадянство, адже він працює на пропаганду РПЦ та УПЦ МП:

“На його обличчі вже давно читається – зрадник. Хоча він українцем ніколи і не був”, “Вася не ганьбись! Ти і так обсрався далі нікуди! Навіщо ще більше? Подобається бути лайном?” Чи може їм на компас із картою скинутися”, “За тебе українці молилися, а ти зрадив, кланяєшся вбивцям свого народу”.