“Заборонити чоловікам виїзд і після перемоги”: В Українському інституті майбутнього хочуть відставки Денисенка після скандалу

Новини

Один із засновників Українського інституту майбутнього Юрій Романенко ініціюватиме відставку Вадима Денисенка з посади виконавчого директора інституту після його скандальних висловлювань про заборону виїзду чоловікам з України протягом трьох років після закінчення війни.

Про це Романенко написав у Twitter, передають Патріоти України.

“Саме тому я, як один із засновників Українського інституту майбутнього, ініціюю його (Вадима Денисенка – ред.) відставку з посади виконавчого директора у нашому інституті. Тому що такі погляди не мають нічого спільного з тими цілями, заради яких ми створювали Український інститут майбутнього. А дискусія з цього питання потрібна та важлива. Тому що в українців не так багато часу, щоб вигризти собі місце під сонцем і мати те майбутнє, на яке ми по праву заслуговуємо”, – резюмував Романенко.

Нагадаємо, виконавчий директор Інституту майбутнього та колишній радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко напередодні запропонував заборонити чоловікам виїздити з України, принаймні на три роки після завершення війни, аби поліпшити демографічну ситуацію.

Така заява викликала бурхливе обговорення у Мережі. Українці наголошують, що таке рішення було б неконституційним і порушувало б права людини.

Після скандальної заяви Вадима Денисенка, з’ясувалося, що його син живе за кордоном. Журналісти з’ясували, що Андрій Денисенко багато подорожує.