Загадкова трагедія обірвала життя 14-річного хлопчика під Києвом: виявили у віддаленій частині села

Новини

Тіло дитини правоохоронці виявили поблизу високовольтної вежі у віддаленій частині села.

Про трагедію повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов. politeka.net

загибель дитини на Київщині

Поліція встановлює всі обставини надзвичайної події. Попередні версія загибелі 14-річного хлопця – самогубство.

“Звертаюсь до батьків, приділяйте увагу підростаючому поколінню, цікавтесь дозвіллям молоді. Не залишайте дітей на самоті зі своїми проблемами”, — наголосив Андрій Нєбитов.

Також повідомлялося про трагедію в Рівному: там 10-річний хлопчик на ім’я Богдан Скиданчук помер через тяжку травму голови, спричинену падінням штанги на нього вдома. Батьки хлопчика звинуватили медичний персонал у неналежному виконанні обов’язків, що призвело до трагічних наслідків.

скандал через смерть 10-річного хлопчика

До лікарні Богдана доставили 7 серпня. На скарги щодо болю в голові медики порекомендували призначити “Нурофен”, заявивши, що стан дитини не загрожує життю. В ніч на 9 серпня було призначено додатковий препарат, але хлопчику після нього стало гірше. Почався набряк мозку, дитину доставили до операційної, де провели трепанацію черепа, проте хлопчик так і не прийшов до тями.

Раніше повідомлялося, що у місті Кривий Ріг на Дніпропетровщині сталася трагічна подія, коли в руках у 11-річної дитини вибухнула батерейка. Дитину терміново госпіталізували до місцевої лікарні з численними уламковими пораненнями грудної клітини та рваними ранами на пальцях правої руки.