Загарбники звозили техніку та особовий склад чотири дні: нова “бавовна” в Мелітополі викликала паніку в окупантів, – Федоров

Новини

Увечері 6 квітня до тимчасово окупованого Мелітополя завітала чергова “бавовна”. Вибухи пролунали в місці, де була зосереджена техніка й особовий склад російських загарбників.

Про це в ефірі всеукраїнського телемарафону повідомив мер Мелітополя Іван Федоров. За його словами, на цей склад техніку путінська армія звозила чотири дні. obozrevatel.com

“Вчора приблизно о пів на дев’яту вечора було чутно вибухи в Мелітополі та Мелітопольському районі – селищі Веселе”, – сказав мер.

Він уточнив, що окупанти для того, щоб провезти туди техніку, відключали мобільний зв’язок та інтернет місцевим мешканцям. Вони думали, що це завадить жителям передати інформацію Збройним силам України. Проте цього не сталося, і українські захисники завдали окупантам втрат.

Також цього тижня вибухи лунали в районі мелітопольського аеродрому. До цього окупанти гвинтокрилами звозили туди багато свого “надважливого вантажу”.

“Але в одну ніч увесь цей вантаж вибухнув. І його нема. І така ситуація вже другий тиждень поспіль. І це сіє паніку серед окупантів”, – повідомив Федоров.

Варто зазначити, що Збройні сили України проводять підготовчі роботи для контрнаступальної операції. З цим пов’язані, зокрема, вибухи в Мелітополі Запорізької області, які останніми тижнями стали регулярними.

Загарбники звозили техніку та особовий склад чотири дні: нова''бавовна'' в Мелітополі викликала паніку в окупантів, – Федоров